FAQ – Časté otázky

Jsme přední internetový prodejce generických léků výlučně farmaceutických gigantů jakými jsou Ajanta Pharma, Cipla, Sunrise. Léky jako jsou kamagra, tadalis, erectalis, avanafil, apod. jsou nejdostupnější a nejprodávanější ED produkty prodávané v celé Evropě a USA. Všechny naše produkty jsou 100% originály a pocházejí přímo od farmaceutických společností.

JE LEGÁLNÍ KOUPIT GENERIKA PŘES INTERNET?
Naše léky nevyžadují lékařský předpis v mnoha evropských zemích a proto je možné je objednat přímo od nás. Léky zasíláme přímo z Evropské unie a proto Vám nehrozí zabavení zásilky celními úřady. Zásilky posíláme 1.třídou v bezpečnostních obálkách. Zásilky zasíláme do všech států Evropské unie.
KOLIK TRVÁ DOKUD MI PŘIJDE OBJEDNÁVKA?
Objednávka přijde většinou od 24 hodin od objednání do 12:00. Vaše objednávky zasíláme diskrétně zabalené v bezpečnostních
obálkách případně malých kartovních krabicích, které je chrání před poškozením.
JAK ZA OBJEDNÁVKU ZAPLATÍM?
Za objednávku se platí při přebírání dobírky poštovní doručovatelce případně na České poště.
JE MOŽNÉ TABLETKY ROZPOLIT A UŽÍT POLOVICI?
Ano, pilulky, které obsahují 100mg sildenafilu nebo tadalafilu lze rozpůlit a užít jen jednu polovinu, v případě že Vám je
100mg tableta silná.
KOLIK TABLETY DENNĚ MOHU UŽÍT?
Doporučená denní dávka je 1 tableta případně želé, nedoporučujeme překračovat tuto dávku.
Proč jsou naše výrobky tak levné?
Existuje několik důvodů. Neutrácíme peníze za marketing, výrobce se nachází ve svobodné ekonomické zóně (offshore) a výrobní náklady jsou výrazně nižší.
Prodáváte originální nebo generické přípravky?

na stránkách našeho eshopu najdete pouze originální v originálních baleních s příbalovým letákem. Pokud do našeho shopu přidáme generické výrobky budou řádně označeny v názvu produktu.

Jaké léky prodáváte? Najdu k nim přesný popis a příbalový leták?

V našem eshopu prodáváme výlučně originály přípravků od renomovaných výrobců. AJANTA PHARMA. Všechny léky jsou originálně zabaleny v originálních krabičkách s čárovým kódem a hologramem. Příbalový leták dostanete k léku jako součást balení při doručení. Přesný popis přípravku naleznete přímo na stránce samotného produktu.

Co je generický lék?

Generický lék je lékový ekvivalent originálního léku se stejnými složkami. Složení generického léku je zcela identické se složením originálního léku.

Proč se název vytištěný na pilulce odlišuje od názvu léku?

Název vytištěný na pilulce označuje léčivou látku přípravku. Generické léky mají stejné složení a stejné vlastnosti
jako patentově chráněné originální přípravky. Liší se pouze v názvu. Výrobci generických léčiv nesmějí používat názvy oroginálních přípravků, což by vedlo k porušení autorských práv.

Proč se tvar pilulky liší od originálního?

Tvary se liší ze stejného důvodu, jak je uvedeno výše. Tvar pilulky je duševním vlastnictvím výrobce a jeho reprodukce bude
považována za porušení autorských práv.

Jaký je rozdíl mezi žvýkacími (soft) a obyčejnými tabletami?

Rozdíl spočívá v rychlosti účinkování (soft tablety působí rychleji než obyčejné). žvýkací pilulky se rozpoštějí pod jazykem, což umožňuje konzumaci alkoholu nebo tučných jídel před pohlavním stykem. Když užíváte obyčejné tablety, v žádném případě byste neměli konzumovat alkohol ani tučná jídla.

Co obsahuje balení?

Balení obsahuje převážně 4 tablety – počet tablet je uveden v názvu produktu nebo na produktové stránce. Tablety jsou zabaleny v blistrech. K přípravkům je zasílán příbalový leták.

Budete nabízet v budoucnosti i další přípravky?

Ano, nabídku našeho e-shopu budeme dále rozšiřovat. Pokud potřebujete přípravek, který nenajdete na našich stránkách, dejte nám prosím vědět a my se pokusíme přidat ho do našeho sortimentu co nejdříve

Jaké jsou zásady ochrany osobních údajů?

Bezpečnost Vašich osobních údajů a ochrana Vašeho soukromí je naší největší prioritou. Podívejte se prosím do sekce Ochrana osobních údajů na stránce Obchodní podmínky.
Náš on-line objednávkový systém používá nejnovější šifrovací technologie, které zajišťují nejvyšší stupeň ochrany Vašich údajů a informací. Všechny naše počítačové systémy byly testovány, aby byla zajištěna maximální ochrana.

Jaké jsou storno podmínky?

Můžete zrušit objednávku před jejím odesláním. Pokud je Vaše objednávka odeslána, stornovat ji již nemůžete. Podívejte se prosím na sekci Storno objednávky na stránce Obchodní podmínky.

Máte nějaká věková omezení?

Ano, neprodáváme zboží osobám mladším 18 let

Jakým způsobem posíláte zboží?

Zboží posíláme výlučně prostřednictvím Slovenské nebo České pošty, 1 třídou na dobírku, nebo POSTE RESTANTE.

Co mám dělat, když mi doručí poškozený balík nebo mi balík vůbec nepřišel?
V tomto případě kontaktujte naši technickou podporu. Buď znovu odešleme zásilku s Vaší objednávkou nebo se pokusíme společně problém vyřešit s doručovatelem.